Kwatera Główna Endore
38 views2/18/2025
Niedziela 16 lutego 2025 roku o godzinie 23:12 Gm-i Endore wraz z LS'ami zbierają się na naradę w trakcie PVP.
Pixar, Blind i Bomirr słuchają najnowszych wieści.
0 Comments
Be the first to leave a comment.
▸Show captions (49)
| 00:00 - 00:03 | To są screeny z mapy w okolicy północnej kopuły |
| 00:04 - 00:05 | Szturm na Tharbad Został wstrzymany |
| 00:05 - 00:07 | po dwukrotnym kontrataku DS'u |
| 00:08 - 00:12 | Krasie i Odo wycofuja sie z gołymi dupami |
| 00:12 - 00:15 | a magowie biegną po nowe regi |
| 00:17 - 00:19 | wyślijcie elfy i dunki |
| 00:19 - 00:21 | to zaltwi sprawe |
| 00:24 - 00:26 | *Tag* Pixarze |
| 00:27 - 00:28 | Elfy |
| 00:31 - 00:33 | *Xan* Elfy dostały w pierdol |
| 00:34 - 00:36 | i wracaja bez gaci |
| 00:53 - 00:58 | Zostają Karl, Xan, Tag i Marchewa |
| 01:13 - 01:15 | Co to KURWA ma być ! |
| 01:15 - 01:17 | dlaczego znow to samo kurwa !? |
| 01:18 - 01:23 | Spierdoliliście mój zajebisty plan, który przygotowywałem tygodniami ! |
| 01:25 - 01:28 | przecież to miało się udać, |
| 01:29 - 01:31 | jak to spierdoliliście ?! |
| 01:31 - 01:34 | Teraz będę czytać komentarze jebanego DEDE |
| 01:34 - 01:37 | Marchewa ty bierzesz odpowiedzialność za to |
| 01:37 - 01:40 | że mój elf nie wyjdzie już z Rivendell |
| 01:40 - 01:42 | Pixarze możemy jeszcze zablokować go na discordzie |
| 01:42 - 01:46 | I chuja to da! Inni z DS-u będą też pisać! |
| 01:46 - 01:48 | Pixarze, zatem Slimka wrzuci piosenkę |
| 01:48 - 01:52 | Już mam dosyć słuchania tego pierdolonego disco polo ! |
| 01:53 - 01:54 | Znowu to samo ! |
| 01:56 - 01:57 | Będzie to kolejny UP gdzie |
| 01:57 - 02:00 | LS dostaje wpierdol i nawet Keth z mechaniką |
| 02:00 - 02:03 | i potami Stelth wam nie pomoże! |
| 02:04 - 02:08 | Nawet jebanego Twardego zamknałem w Rivendell! |
| 02:08 - 02:13 | Has ,Dede i Munn padli i mimo tego |
| 02:14 - 02:16 | Lataliście po mapie jak orangutany |
| 02:17 - 02:21 | wiedziałem, że chuj będzie widząc jak napierdalają w Tharbadzie Stegę |
| 02:27 - 02:29 | Nawet zostałem ich GM-em |
| 02:30 - 02:34 | żeby poznać ich staty i wszytsko zaplanować |
| 02:34 - 02:36 | obiżałem im PeDeki za questy |
| 02:41 - 02:42 | wszytsko na nic |
| 02:43 - 02:47 | Teraz będę musiał im dać za to PeDeki i zniknąć z discorda |
| 02:48 - 02:53 | W brew sobie pozwoliłem Morganom aby się panoszyli i ich wkurwiali |
| 02:54 - 02:56 | ale to ich nie powstrzymalo |
| 02:56 - 02:59 | bo jebańce Koxają cały czas |
| 03:00 - 03:02 | nawet w dupie mają PD i tylko Koxają |
| 03:04 - 03:07 | *Wildra* Nie płacz Elin dam Ci poty Stealth* |
| 03:14 - 03:16 | Teraz nie wiem co z tym zrobić |
| 03:19 - 03:23 | to jest niewiarygodne ale będę musiał |
| 03:25 - 03:26 | to oznacza Wipe |
| 03:31 - 03:33 | ale serwer zostanie |
| 03:40 - 03:46 | Musimy wprowadzić zmiany które ograniczą im lootowanie |
| 03:46 - 03:49 | coś musicie wymyśleć, |
| 03:53 - 03:56 | nie piszcie nic na głównym, |