Pád Frajerky
9 views1/7/2023
Frajerkiáda a jej temné ibdobie skončili. Hurá. Hurá. Hurááá
0 Comments
Be the first to leave a comment.
▸Show captions (49)
| 00:00 - 00:03 | Včera tu bol 2x expose tvojho mena |
| 00:04 - 00:05 | Niekto písal o tom |
| 00:05 - 00:07 | že by si mala byť prezidentka |
| 00:08 - 00:12 | Obe spovede boli zmazané |
| 00:12 - 00:15 | a následne sa už neopakovali |
| 00:17 - 00:19 | Tak konečne je pokoj |
| 00:19 - 00:21 | Môžem ísť radiť ľuďom |
| 00:24 - 00:26 | Frajerko |
| 00:27 - 00:28 | Oni |
| 00:31 - 00:33 | Oni tentokrát poslali tomu Antonovi tvoj fb |
| 00:34 - 00:36 | Každý teraz môže vidieť tvoj profil |
| 00:53 - 00:58 | Zostane tu Kaiten, Kveták, Muad a Katedra |
| 01:13 - 01:15 | Čo to má znamenať?! |
| 01:15 - 01:17 | Kto mohol nájsť môj profil? |
| 01:18 - 01:23 | Okamžite chcem počuť mená kto to mohol byť |
| 01:25 - 01:28 | Určite to bol Richie alebo Depriv niečo |
| 01:29 - 01:31 | Teraz nemôžem používať môj profil |
| 01:31 - 01:34 | Ako to teraz ľudia prežijú bezo mňa? |
| 01:34 - 01:37 | Bez mojich rád si ani vodu na čaj nepostavia, tak kto to bol? |
| 01:37 - 01:40 | Ja toho Richieho zabijem |
| 01:40 - 01:42 | Frajerko, nevieme či to boli oni |
| 01:42 - 01:46 | Určite áno, ten týpek ma nenávidí |
| 01:46 - 01:48 | A čo ak to je niekto z tvojho života? |
| 01:48 - 01:52 | Ja som tak obľúbená, že to by nespravili |
| 01:53 - 01:54 | Chcem naspäť anonymitu |
| 01:56 - 01:57 | Roky som si budovala profil |
| 01:57 - 02:00 | A teraz je tomu ako koniec |
| 02:00 - 02:03 | Len kvôli týpkovi, čo sa neprenese cez 1 ban |
| 02:04 - 02:08 | Jak kurva mohol nájsť môj fb? Však o mne nič nevedel |
| 02:08 - 02:13 | Povedala som mu len krstné meno |
| 02:14 - 02:16 | A on alebo niekto ma aj tak našiel |
| 02:17 - 02:21 | Čo teraz ako budem robiť, kde budem obhajovať ako komunistka stalina? |
| 02:27 - 02:29 | Tak toto som fakt nečakala |
| 02:30 - 02:34 | Že ja si prídem na pohodový sobotný večer na spovednicu |
| 02:34 - 02:36 | A tam si u simpa nájdem svoj fb |
| 02:41 - 02:42 | Skončila som |
| 02:43 - 02:47 | Skončila som nadobro s vami všetkými! |
| 02:48 - 02:53 | Určite sa len neviete dostať cez to, aká múdra a úžasná som osoba |
| 02:54 - 02:56 | Ale vás to doženie |
| 02:56 - 02:59 | Celá spovednica bezo mňa skončí |
| 03:00 - 03:02 | Nikto vám tam nebude chodiť a skončíte |
| 03:04 - 03:07 | Neplač Katedra, založí si nový profil alebo podá TO |
| 03:14 - 03:16 | Toto im fakt vyšlo |
| 03:19 - 03:23 | Niekto vie moju identitu |
| 03:25 - 03:26 | Bojím sa |
| 03:31 - 03:33 | Moja púť, skončila |
| 03:40 - 03:46 | Ale ja si to ešte s tým, kto to urobil vybavím, to vám poviem |
| 03:46 - 03:49 | Možno si aj zajebem ale najprv sa dosť najebem |
| 03:53 - 03:56 | Doneste mi whisku |