Stragrad

Share
New video
6/25/2026
Afera fenderowa na grupie siusiaki............................

0 Comments

Be the first to leave a comment.

Show captions (49)
00:00 - 00:03Wodzu, Fender zbliża się od północy i wschodu.
00:04 - 00:05W sklepach na poludniu Berlina ludzie palą juz harfy boga
00:05 - 00:07Bazok ze strachu spierdolil do lasu
00:08 - 00:12Ktos znalazl jego Kempera w kaluży moczu
00:12 - 00:15Ogolnie Bazok to straszna pizda
00:17 - 00:19To chyba wszyscy wiedzielismy. Jebana łysa pała
00:19 - 00:21Znajdzie się. Kutas ma parcie na szkło
00:24 - 00:26Mein Thomann...
00:27 - 00:28Bazok....
00:31 - 00:33Bazok spalił swoje bentony
00:34 - 00:36Przed ucieczką rozebral sie do naga i zaczal krzyczec ze wszystkim wciskal to gowno dla pieniedzy
00:53 - 00:58Zostaja tylko Filip, Ufo i Doskocz
01:13 - 01:15Wy tępe chuje!
01:15 - 01:17Ile razy wam mowilem?
01:18 - 01:23Hrrrssskkeeeggg!!!
01:25 - 01:28....
01:29 - 01:31Nie rycz glupia, za miesiac Męskie Granie
01:31 - 01:34Kurwa mowilem ze wszyscy maja kupic po jazzmasterze
01:34 - 01:37Te offsetowe gitary sa w chuj dobre
01:37 - 01:40Wiem ze was bidoki nie stac ale kurwa sa zakupy na raty
01:40 - 01:42Mein thomann ale ja gram na gibsonie moje jazz impro!
01:42 - 01:46Kurwa widelcem zagrasz na jazzmasterze i koniec pierdolenia
01:46 - 01:48Nie zagram!
01:48 - 01:52Chuja tam nie zagrasz
01:53 - 01:54Ufoooo!
01:56 - 01:57Jak mozecie grac te progmetale bez jednego strata?
01:57 - 02:00Na czym steven wilson gral pierwsze plyty?
02:00 - 02:03Nie na PrS tylko kurwa na stracie
02:04 - 02:08Nikt nie dotknal by tego gowna od prs
02:08 - 02:13Jebane ptaszki na podstrunnicy... do chuja
02:14 - 02:16To pedalstwo jebane
02:17 - 02:21W dupe te ptaszki se wsadzic mozna
02:27 - 02:29Eric Clapton ten to gral
02:30 - 02:34I to rasista, jak my!
02:34 - 02:36Znalazlem na YT clip jak jebal imigrantow na koncercie.
02:41 - 02:42Albo ten no... z dire straits
02:43 - 02:47Kurwa trojki nie sluchacie?
02:48 - 02:53Od jutra kazdy przynosi tu radioodbiornik i sluchamy trojki
02:54 - 02:56Dosc sie z wami piescilem
02:56 - 02:59Jutro przynosze moje tele
03:00 - 03:02I przypierdole pierwszemu ktory pomyli sie w brother in arms tym kawalem drewna
03:04 - 03:07Kochana, w tym roku bedzie znow Zalewski
03:14 - 03:16Kurwa, nikt juz nie przejmuje sie prawdziwym szklanym brzmieniem fenderqow
03:19 - 03:23Wiedzialem ze zaplacimy cene za pedalenie sie z harfa boga w rekach
03:25 - 03:26Filip...
03:31 - 03:33Przyjacielu...
03:40 - 03:46ESP to se moge na chuju pohuśtać
03:46 - 03:49Moze jakis rammstein zagrac ewentualnie
03:53 - 03:56A chuj z tym