SoDi és a vádemelés

Share
New video
6/22/2026
Élő reakció a recskabunkerből, az elmúlt napok fejleményei kapcsán.

0 Comments

Be the first to leave a comment.

Show captions (49)
00:00 - 00:03A jogi helyzet nem a várakozásoknak megfelelően alakul..
00:04 - 00:05Megérkezett a vádemelés,
00:05 - 00:07Füssy nem áll le, ahogyan Hahó sem.
00:08 - 00:12Hafré és Jenes is adott be egy baszót ellened,
00:12 - 00:15Az ügyészség pedig 3 évet kérne tárgyalás nélkül, csak a főügyben..
00:17 - 00:19Majd a Gemini..
00:19 - 00:21Majd a Geminivel iratok ellenbaszót.
00:24 - 00:26SoDi..
00:27 - 00:28A Gemini..
00:31 - 00:33A Gemini előfizetésedet ígyis nehezen tudjuk kigazdálkodni..
00:34 - 00:36Ráadásul az ügyészség visszadobott minden beadványt.
00:53 - 00:58Mindenki hagyjon, csak Anyagos, Szarnabás, Cvi és Krokó..
01:13 - 01:15Mi az hogy nincs pénz az előfizetésre?
01:15 - 01:17Milyen rajongók vagytok ti?
01:18 - 01:23Kidolgozom a belem a TikTokon, gyártom a tartalmat, ez a hála?
01:25 - 01:28Ez a SoDicsapat..
01:29 - 01:31Kiben bízzak meg?
01:31 - 01:34A trollok beépültek a Telegramos csoportba.
01:34 - 01:37Annak örülök, hogy még nem vittek vissza a Laurás ügy miatt,
01:37 - 01:40De ti gondolom azt is simán végignéznétek
01:40 - 01:42De Krokó adott illetékre pénzt, Anyagos pedig aláírt!
01:42 - 01:46Ember! A Gemini a kulcs! A Geminivel tudok csak nyerni!
01:46 - 01:48SoDi, az AI beadványok szart nem érnek!
01:48 - 01:52Mégis sikerült tavaly a kecskeméti ügyben jogorvoslatot kicsikarnom!
01:53 - 01:54Csak jól kell promptolni!
01:56 - 01:57Ti nem vagytok felhőmérnök fejlesztők,
01:57 - 02:00Hogy érthetnétek ehhez a mostani csúcstechnikás eszközhöz,
02:00 - 02:03vibepromptolni kell a mai világban és minden megvan!
02:04 - 02:08A kibaszott kalapácsra van csak egyedül keretem
02:08 - 02:13Nincs pénzem egy rendes ügyvédre, anyám szakértelme meg szart nem ér!
02:14 - 02:16Mindent az AI-ra tettem fel..
02:17 - 02:21Ha az előfizetést sem tudjátok finanszírozni, inkább nyissuk a gázt!
02:27 - 02:29Rosszabbak vagytok mint a trollok..
02:30 - 02:34Könyöradományt dobtok elém néhány ezer forintban..
02:34 - 02:36bezzeg amikor tényleg kéne, akkor leszartok.
02:41 - 02:42A trollok..
02:43 - 02:47A trollok ellen harcolok évtizedek óta, és mi az eredménye?
02:48 - 02:53A rajongóim szúrnak hátba, amikor a legjobban fáj..
02:54 - 02:56de ne aggódjatok, mindenkiről van puskaporom..
02:56 - 02:59akkor fogom ellőni, amikor nem is gondolnátok!
03:00 - 03:02Ez a Sodi-féle Sámson megoldás!
03:04 - 03:07Ne aggódj, ősszel viszik vissza.
03:14 - 03:16Az anyám is elárult..
03:19 - 03:23Mondtam neki hogy ne beszéljen senkivel telefonon..
03:25 - 03:26mégis megtette..
03:31 - 03:33Jogilag bukó van..
03:40 - 03:46De egyikőtök se higyje, hogy hagyni fogom magam szárazon megbaszni..
03:46 - 03:49Előtte beadok egy baszót ellenetek is, akkor is, ha IMEI lesz a vége..
03:53 - 03:56Hívjátok Tajgit..