SoDi és a vádemelés
New video
6/22/2026Élő reakció a recskabunkerből, az elmúlt napok fejleményei kapcsán.
0 Comments
Be the first to leave a comment.
▸Show captions (49)
| 00:00 - 00:03 | A jogi helyzet nem a várakozásoknak megfelelően alakul.. |
| 00:04 - 00:05 | Megérkezett a vádemelés, |
| 00:05 - 00:07 | Füssy nem áll le, ahogyan Hahó sem. |
| 00:08 - 00:12 | Hafré és Jenes is adott be egy baszót ellened, |
| 00:12 - 00:15 | Az ügyészség pedig 3 évet kérne tárgyalás nélkül, csak a főügyben.. |
| 00:17 - 00:19 | Majd a Gemini.. |
| 00:19 - 00:21 | Majd a Geminivel iratok ellenbaszót. |
| 00:24 - 00:26 | SoDi.. |
| 00:27 - 00:28 | A Gemini.. |
| 00:31 - 00:33 | A Gemini előfizetésedet ígyis nehezen tudjuk kigazdálkodni.. |
| 00:34 - 00:36 | Ráadásul az ügyészség visszadobott minden beadványt. |
| 00:53 - 00:58 | Mindenki hagyjon, csak Anyagos, Szarnabás, Cvi és Krokó.. |
| 01:13 - 01:15 | Mi az hogy nincs pénz az előfizetésre? |
| 01:15 - 01:17 | Milyen rajongók vagytok ti? |
| 01:18 - 01:23 | Kidolgozom a belem a TikTokon, gyártom a tartalmat, ez a hála? |
| 01:25 - 01:28 | Ez a SoDicsapat.. |
| 01:29 - 01:31 | Kiben bízzak meg? |
| 01:31 - 01:34 | A trollok beépültek a Telegramos csoportba. |
| 01:34 - 01:37 | Annak örülök, hogy még nem vittek vissza a Laurás ügy miatt, |
| 01:37 - 01:40 | De ti gondolom azt is simán végignéznétek |
| 01:40 - 01:42 | De Krokó adott illetékre pénzt, Anyagos pedig aláírt! |
| 01:42 - 01:46 | Ember! A Gemini a kulcs! A Geminivel tudok csak nyerni! |
| 01:46 - 01:48 | SoDi, az AI beadványok szart nem érnek! |
| 01:48 - 01:52 | Mégis sikerült tavaly a kecskeméti ügyben jogorvoslatot kicsikarnom! |
| 01:53 - 01:54 | Csak jól kell promptolni! |
| 01:56 - 01:57 | Ti nem vagytok felhőmérnök fejlesztők, |
| 01:57 - 02:00 | Hogy érthetnétek ehhez a mostani csúcstechnikás eszközhöz, |
| 02:00 - 02:03 | vibepromptolni kell a mai világban és minden megvan! |
| 02:04 - 02:08 | A kibaszott kalapácsra van csak egyedül keretem |
| 02:08 - 02:13 | Nincs pénzem egy rendes ügyvédre, anyám szakértelme meg szart nem ér! |
| 02:14 - 02:16 | Mindent az AI-ra tettem fel.. |
| 02:17 - 02:21 | Ha az előfizetést sem tudjátok finanszírozni, inkább nyissuk a gázt! |
| 02:27 - 02:29 | Rosszabbak vagytok mint a trollok.. |
| 02:30 - 02:34 | Könyöradományt dobtok elém néhány ezer forintban.. |
| 02:34 - 02:36 | bezzeg amikor tényleg kéne, akkor leszartok. |
| 02:41 - 02:42 | A trollok.. |
| 02:43 - 02:47 | A trollok ellen harcolok évtizedek óta, és mi az eredménye? |
| 02:48 - 02:53 | A rajongóim szúrnak hátba, amikor a legjobban fáj.. |
| 02:54 - 02:56 | de ne aggódjatok, mindenkiről van puskaporom.. |
| 02:56 - 02:59 | akkor fogom ellőni, amikor nem is gondolnátok! |
| 03:00 - 03:02 | Ez a Sodi-féle Sámson megoldás! |
| 03:04 - 03:07 | Ne aggódj, ősszel viszik vissza. |
| 03:14 - 03:16 | Az anyám is elárult.. |
| 03:19 - 03:23 | Mondtam neki hogy ne beszéljen senkivel telefonon.. |
| 03:25 - 03:26 | mégis megtette.. |
| 03:31 - 03:33 | Jogilag bukó van.. |
| 03:40 - 03:46 | De egyikőtök se higyje, hogy hagyni fogom magam szárazon megbaszni.. |
| 03:46 - 03:49 | Előtte beadok egy baszót ellenetek is, akkor is, ha IMEI lesz a vége.. |
| 03:53 - 03:56 | Hívjátok Tajgit.. |