WEBVTT

0
00:00.500 --> 00:03.250
Sevi: Wszystko idzie zgodnie z planem

1
00:04.000 --> 00:05.500
Sevi: Wbijamy SA do broni i dokańczamy resisty w setach

2
00:05.650 --> 00:07.500
Sevi: Deski dobijają 84 level

3
00:08.000 --> 00:12.000
Sevi: Na OLu wbiliśmy debuffy na 26

4
00:12.900 --> 00:15.500
Sevi: Do tego skupiliśmy całe AA i wszyskie Gemy S z rynku pod SA

5
00:17.500 --> 00:19.000
Masskot: Ok wszystko fajnie

6
00:19.000 --> 00:21.500
Masskot: Ale czemu jeszcze nie wysłaliście mi Venika z Acu?

7
00:24.750 --> 00:26.500
Sevi: Masskot...

8
00:27.500 --> 00:28.500
Sevi: Venik i 17tka...

9
00:31.000 --> 00:33.500
BysiowskY: Venik i 17tka zostały sprzedane

10
00:34.000 --> 00:36.000
BysiowskY: Poszły w pakiecie za 3.8B Adeny

11
00:53.000 --> 00:58.500
Masskot: Niech zostanie Sevi, Bysio, Rejko i Pedro

12
01:13.000 --> 01:15.000
Masskot: CO WYŚCIE ZROBILI?

13
01:15.250 --> 01:17.750
Masskot: TO BYŁ MÓJ VENIPLANT!

14
01:18.750 --> 01:23.250
Masskot: Kupiłem go za 1B CPkowej Adeny

15
01:25.250 --> 01:28.000
Masskot: Jesteście bandą dyletantów

16
01:29.250 --> 01:31.000
Masskot: Jak można sprzedać broń, której potrzebowałem!

17
01:31.500 --> 01:34.000
Masskot: Trzeba było sprzedać Hellblade'a lub Tezze

18
01:34.750 --> 01:37.750
Masskot: Zamiast Vorpal Shoesów wzieliście Bless Zakena

19
01:37.500 --> 01:40.500
Masskot: Którego EPIKi nam zagwarantowały w następnym tygodniu!

20
01:40.500 --> 01:42.750
Sevi: Masskot gdyby nie te 3.8B nie zrobili byśmy OLa i SA w klamkach, a z EPIKów sam wyszedłeś...

21
01:42.750 --> 01:46.250
Masskot: Zdrajcy! Gearujecie się kosztem mojego Venika!

22
01:46.500 --> 01:48.790
Sevi: Masskot ale 17nastka od początku miała zostać sprzedana

23
01:48.790 --> 01:52.000
Masskot: Przestańcie się usprawiedliwiać

24
01:53.000 --> 01:54.500
Masskot: Wbiliście mi nóż w plecy

25
01:56.000 --> 01:57.750
Masskot: Gdybym miał Veniplanta z Acumenem

26
01:57.750 --> 02:00.500
Masskot: Bez problemu zrobiłbym hero SHcza

27
02:00.500 --> 02:03.500
Masskot: A przez was jak jakiś random będę musiał walczyć z Vesper Busterem

28
02:04.500 --> 02:08.000
Masskot: Jak ja się pokaże w Giran z bronią, którą każdy dostaje z Questa!

29
02:08.750 --> 02:13.500
Masskot: Takich itemów nigdy się nie sprzedaje!

30
02:14.000 --> 02:16.750
Masskot: Miałem hero na wyciągnięcie ręki

31
02:17.500 --> 02:21.750
Masskot: Powinienem was za to ojebać do zera i sprzedać wszystko na FP jak Valakasa!

32
02:27.000 --> 02:29.000
Masskot: Ja tylko chciałem żebyśmy mieli najsilniejsze CP

33
02:30.500 --> 02:34.000
Masskot: Ale jak mamy to zrobić z Busterami w łapach

34
02:34.500 --> 02:36.500
Masskot: Mieliśmy server na wyciągnięcie ręki

35
02:41.000 --> 02:42.500
Masskot: Od zawsze pakowaliśmy wszystko na mnie

36
02:43.000 --> 02:47.500
Masskot: Ale teraz postanowiliście mnie okraść i zrobić skille na OLu

37
02:48.500 --> 02:53.000
Masskot: Funda też musieliście dać na Ellkantrosa

38
02:54.000 --> 02:56.000
Masskot: Ale zdrajcy zostaną ukarani

39
02:56.500 --> 02:59.750
Masskot: Nigdy wam tej zdrady nie zapomnę

40
03:00.000 --> 03:02.500
Masskot: Odejdę i solo wam wszystkim najebie!

41
03:04.750 --> 03:07.500
teers: Nie przejmuj się KapucH. Masskot nigdy ci nie najebie

42
03:14.250 --> 03:16.250
Masskot: Odchodzę z CP

43
03:19.250 --> 03:23.250
Masskot: Załoga przestała słuchać się swojego lidera

44
03:25.550 --> 03:26.750
Masskot: To koniec

45
03:31.500 --> 03:33.750
Masskot: Przegraliśmy ten sezon

46
03:40.750 --> 03:46.250
Masskot: Ale jeśli liczycie na to, że odejdę z servera to się grubo mylicie

47
03:46.500 --> 03:49.000
Masskot: Dalej będę grać solo i robił pitos na instancjach

48
03:53.750 --> 03:56.000
Masskot: Róbcie sobie co chcecie