WEBVTT

0
00:00.500 --> 00:03.250
Je zde námět od pana Kubacky,

1
00:04.000 --> 00:05.500
prý má Moneta mezi českými bankami

2
00:05.650 --> 00:07.500
výrazně negativní jméno.

3
00:08.000 --> 00:12.000
Management není empatický, lidé odchází ke konkurenci.

4
00:12.900 --> 00:15.500
Přicházíme o šampiony, kteří mohou banku posouvat dopředu.

5
00:17.500 --> 00:19.000
Blbost, v Atmoskopu

6
00:19.000 --> 00:21.500
vycházíme nejlépe ze všech.

7
00:24.750 --> 00:26.500
Tomáši,

8
00:27.500 --> 00:28.500
Atmoskop...

9
00:31.000 --> 00:33.500
V Atmoskopu vycházíme ze všech bank nejhůře,

10
00:34.000 --> 00:36.000
je před námi dokonce i Unicredit.

11
00:53.000 --> 00:58.500
Zůstanou zde Friček, Šmíd, Sedlák a Huml.

12
01:13.000 --> 01:15.000
To bych teda takový průzkum chtěl vidět!

13
01:15.250 --> 01:17.750
Z hlediska volnosti a kompenzace zaměstnanců nejsme mimo trh!

14
01:18.750 --> 01:23.250
Kde jsme mimo trh, to je atmosféra, ale tu já neovlivním!

15
01:25.250 --> 01:28.000
Když si šampioni neřeknou, co se jim nelíbí,

16
01:29.250 --> 01:31.000
tak s tím já nic neudělám!

17
01:31.500 --> 01:34.000
Jen když si řeknou, znamená to, že jsou neangažovaní, bez morálky,

18
01:34.750 --> 01:37.750
takže je správné je vyhodit!

19
01:37.500 --> 01:40.500
Mohu jmenovat konkrétně, kde jsme problém vyřešili!

20
01:40.500 --> 01:42.750
Tomáši, když každého vyhodíš, tak nikdo raději nic neřekne!

21
01:42.750 --> 01:46.250
Takovými lidmi opovrhuji! Ať jdou hledat štěstí jinam!

22
01:46.500 --> 01:48.790
Tomáši, ale tohle je opak empatie!

23
01:48.790 --> 01:52.000
Tuhle rétoriku odmítám, management se má systematicky zbavovat lidí!

24
01:53.000 --> 01:54.500
Jste všichni naivní, pokud si myslíte, že za něco mohu já!

25
01:56.000 --> 01:57.750
Nemáte dedikaci, hodnoty a integritu.

26
01:57.750 --> 02:00.500
A komu se to nelíbí, dveře jsou dole!

27
02:00.500 --> 02:03.500
Tohle je zbabělost, lidé, kteří se takto chovají...

28
02:04.500 --> 02:08.000
ti ubližují bance! Na konci dne, je to vaše reputace, ne moje!

29
02:08.750 --> 02:13.500
Mám příklad šampiona, který nás zradil a odešel!

30
02:14.000 --> 02:16.750
Protože jinde dostal více peněz za méně práce!

31
02:17.500 --> 02:21.750
To je nejhorší možný přístup vůči bance, zachoval se hůř, než Stalin!

32
02:27.000 --> 02:29.000
Já že nejsem empatický...

33
02:30.500 --> 02:34.000
Já jsem nejempatičtější člověk v této místnosti.

34
02:34.500 --> 02:36.500
Na to vemte jed.

35
02:41.000 --> 02:42.500
To říkám schvál... teda upřímně.

36
02:43.000 --> 02:47.500
Nejsem Trump, abych sliboval nižší daně,

37
02:48.500 --> 02:53.000
nebo že budeme great again.

38
02:54.000 --> 02:56.000
My už totiž great jsme.

39
02:56.500 --> 02:59.750
Ty výsledky mluví samy za sebe!

40
03:00.000 --> 03:02.500
Tohle není má hanba, ale vaše!

41
03:04.750 --> 03:07.500
Neplač, Kláro, Monquest vyšel na 90 %.

42
03:14.250 --> 03:16.250
Já u sebe nevidím absenci empatie.

43
03:19.250 --> 03:23.250
Atmosféru musíte dělat vy, ne já.

44
03:25.550 --> 03:26.750
Přemýšlejte o tom.

45
03:31.500 --> 03:33.750
Já touhle rétorikou opovrhuji, už mě unavuje.

46
03:40.750 --> 03:46.250
Pana Kubacku vyhoďte, není angažovaný a postrádá vnitřní integritu.

47
03:46.500 --> 03:49.000
V pondělí ať je z orgchartu pryč.

48
03:53.750 --> 03:56.000
A teď k volbám do dozorčí rady.