WEBVTT

0
00:00.500 --> 00:03.250
Intel właśnie zdjął embargo na 15 generację

1
00:04.000 --> 00:05.500
Dzisiaj mamy recenzję 285K

2
00:05.650 --> 00:07.500
Potem 265K i płyty Z890

3
00:08.000 --> 00:12.000
Kolejno 245K i płyty główne z B860

4
00:12.900 --> 00:15.500
Na końcu jeszcze recenzja nowych ficzerów softwaru

5
00:17.500 --> 00:19.000
Ceny już wiadome.

6
00:19.000 --> 00:21.500
Za tydzień wypłata i można kupować nowy zestaw.

7
00:24.750 --> 00:26.500
Mein Fuhrer

8
00:27.500 --> 00:28.500
Gamers

9
00:31.000 --> 00:33.500
Gamers Nexus wrzucił już recenzję U9 285K

10
00:34.000 --> 00:36.000
W grach U9 285K nie pokonał AM4

11
00:53.000 --> 00:58.500
Niech zostaną tomcug, jacek, kadajo i seba

12
01:13.000 --> 01:15.000
Jak nie pokonuje AM4

13
01:15.250 --> 01:17.750
Jak nie pokonuje 8 letniej AM4

14
01:18.750 --> 01:23.250
Wiecie co się teraz na pclolu będzie działo?

15
01:25.250 --> 01:28.000
Do czego to doszło

16
01:29.250 --> 01:31.000
Kolor forum zmienią na czerwony

17
01:31.500 --> 01:34.000
A fanboje AMD będą cisnąć niebieskich jak pieprzone SS

18
01:34.750 --> 01:37.750
3 generacje na nowej podstawce, wyginanie, gnicie

19
01:37.500 --> 01:40.500
pobór 350W, temperatura 110 stopni, odrzucanie gwarancji

20
01:40.500 --> 01:42.750
Mein fuhrer, nie mogę dopuścić do obrażania CPU intela!

21
01:42.750 --> 01:46.250
Jakich CPU? Kalkulatorów z zardzewiałymi obwodami!

22
01:46.500 --> 01:48.790
Mein fuhrer, to co mówicie jest niedopuszczalne!

23
01:48.790 --> 01:52.000
Inżynierowie Intela to największe przegrywy na rynku

24
01:53.000 --> 01:54.500
Nie mają żadnego honoru!

25
01:56.000 --> 01:57.750
Myślą że są cwani bo spędzili lata na MIT

26
01:57.750 --> 02:00.500
pracowali w Samsungu, Apple czy innym Cyrixie

27
02:00.500 --> 02:03.500
żeby po latach wypuścić proc sprzed dekady

28
02:04.500 --> 02:08.000
co rok od 2017 roku obiecują rewolucję

29
02:08.750 --> 02:13.500
mówią że następna generacja będzie pewnym przełomem

30
02:14.000 --> 02:16.750
A dostaję kolejne 14nm plus plus plus

31
02:17.500 --> 02:21.750
Dawno powinienem tych bęcwałów zlikwidować, jak Stalin

32
02:27.000 --> 02:29.000
AMD było już na samym dnie

33
02:30.500 --> 02:34.000
tak się już jarałem że zaraz zbankrutują, upadną, znikną

34
02:34.500 --> 02:36.500
teraz przejmują cały rynek

35
02:41.000 --> 02:42.500
Zdrajcy

36
02:43.000 --> 02:47.500
Ze wszystkich firm jakich fanbojem jestem, porażka intela boli najmocniej

37
02:48.500 --> 02:53.000
Aż wstyd mi się logować na forum po tym co wypisywałem

38
02:54.000 --> 02:56.000
Ale to jeszcze wszystko da się naprawić

39
02:56.500 --> 02:59.750
Mam listę wszystkich użytkowników z ryzenami w sygnaturce

40
03:00.000 --> 03:02.500
Do rana zbanujemy wszystkich!

41
03:04.750 --> 03:07.500
Luz, wczoraj zmieniłam opis z R7 7800X na i7 7800X

42
03:14.250 --> 03:16.250
Ile to jeszcze może trwać...

43
03:19.250 --> 03:23.250
Nie mogę... być dłużej fanbojem w takich warunkach...

44
03:25.550 --> 03:26.750
To koniec...

45
03:31.500 --> 03:33.750
Wojna fanbojów przegrana...

46
03:40.750 --> 03:46.250
Już sprzedałem LGA1700, ale jeśli myślicie że przejdę na AMD, porzucę intela

47
03:46.500 --> 03:49.000
prędzej się zastrzelę

48
03:53.750 --> 03:56.000
Wracam na LGA775