WEBVTT

0
00:00.500 --> 00:03.250
Wróg przełamał linię frontu.

1
00:04.000 --> 00:05.500
Tracimy wioski na K54

2
00:05.650 --> 00:07.500
w zachodniej części, o tu.

3
00:08.000 --> 00:12.000
Ostatnie duże przełamanie nastąpiło po rozbiciu Shadow i Wodzu,

4
00:12.900 --> 00:15.500
dostaliśmy też kilka diod na wschodzie.

5
00:17.500 --> 00:19.000
Momo: Dosypcie deffa do diód Szwagra,

6
00:19.000 --> 00:21.500
w członie EM ma być porządek.

7
00:24.750 --> 00:26.500
Mój wodzu.

8
00:27.500 --> 00:28.500
Szwagier...

9
00:31.000 --> 00:33.500
Szwagier stracił dzisiaj ponad 30 wiosek.

10
00:34.000 --> 00:36.000
Nie był w stanie odbić nawet jednej.

11
00:53.000 --> 00:58.500
Zostają następujące osoby: VooDzuu, Moto, Alko i Langosz

12
01:13.000 --> 01:15.000
To jest niemożliwe!

13
01:15.250 --> 01:17.750
Deffowanie szwagra było priorytetem.

14
01:18.750 --> 01:23.250
Jak mamy dalej prowadzić narracje o nietykalnym EM?

15
01:25.250 --> 01:28.000
Tyle deffa się na zapleczu.

16
01:29.250 --> 01:31.000
Można było użyć mobila, klinować.

17
01:31.500 --> 01:34.000
Wszystko to jest wina naszego KD.

18
01:34.750 --> 01:37.750
Nie potraficie zadefować kilku wiosek,

19
01:37.799 --> 01:40.500
jesteście bandą nieudaczników.

20
01:40.510 --> 01:42.750
Langosz: Mój wodzu byliśmy zajęci pisaniem postów na FO.

21
01:42.799 --> 01:46.250
Tam też wszyscy z was się śmieją.

22
01:46.500 --> 01:48.790
Mój wodzu, to przez problemy z Kreskami.

23
01:48.790 --> 01:52.000
Nie ma frontu na którym byście sobie radzili.

24
01:53.000 --> 01:54.500
Tyle strat!

25
01:56.000 --> 01:57.750
Wszystkie człony tracą wioski,

26
01:57.769 --> 02:00.500
pierwszy człon miał być bez strat,

27
02:00.510 --> 02:03.500
bo to była nasza ostatnia deska ratunku.

28
02:04.500 --> 02:08.000
Teraz nikt nie uwierzy w potęgę EM.

29
02:08.750 --> 02:13.500
Cała narracja nam się sypie, teraz nie przełamiemy frontu, gracze się skasują.

30
02:14.000 --> 02:16.750
Mieliśmy ten świat w garści.

31
02:17.500 --> 02:21.750
Najpierw rozpad DR, a gwoździem do trumny był Buczek.

32
02:27.000 --> 02:29.000
Pociągnął za sobą tyle osób,

33
02:30.500 --> 02:34.000
przecież nikt im tyle nie da, co ja mogę obiecać.

34
02:34.500 --> 02:36.500
A oddają wioski temu przebiegłemu X-MAS

35
02:41.000 --> 02:42.500
Zdrajcy!

36
02:43.000 --> 02:47.500
Wszystkie straty spowodowane są zdradami, tak bylibyśmy na plusie.

37
02:48.500 --> 02:53.000
Najpierw ultimatum dla XMAS i sojusz z Black.

38
02:54.000 --> 02:56.000
Potem wkopanie DR w wojnę z XMAS.

39
02:56.500 --> 02:59.750
Mieli za nas wygrać i przepchnąć front z XMAS.

40
03:00.000 --> 03:02.500
Może wtedy dalibyśmy sobie radę z kreskami.

41
03:04.750 --> 03:07.500
Kubańczyk... ten deff Ci się należał.

42
03:14.250 --> 03:16.250
A teraz wszystko to jak krew w piach.

43
03:19.250 --> 03:23.250
Nie pomogło nawet wbicie do Pięty i wysłanie wojsk na koniec świata.

44
03:25.550 --> 03:26.750
To koniec.

45
03:31.500 --> 03:33.750
Czas się kasować.

46
03:40.750 --> 03:46.250
Ale następny świat na pewno wygramy, musimy tylko pisać więcej postów na FO

47
03:46.500 --> 03:49.000
i więcej randomowych zgłoszeń do supportu.

48
03:53.750 --> 03:56.000
Pieprzeni zieloni.