WEBVTT

0
00:00.500 --> 00:03.250
Идва края на месеца

1
00:04.000 --> 00:05.500
много лекарства няма

2
00:05.650 --> 00:07.500
ще е лека ревизия

3
00:08.000 --> 00:12.000
Енчев и да мине няма ядове

4
00:12.900 --> 00:15.500
повечето са тия на Даракчиев

5
00:17.500 --> 00:19.000
Тоест няма проблем с разхода

6
00:19.000 --> 00:21.500
Тва дето само ни мрънкат от горе

7
00:24.750 --> 00:26.500
Абе Зори,не е баш така

8
00:27.500 --> 00:28.500
идва много яка проверка

9
00:31.000 --> 00:33.500
Христина пак се е издънила

10
00:34.000 --> 00:36.000
Мими Даракчиева е пратила лекарства извън списъка

11
00:53.000 --> 00:58.500
Да останат в стаята само Наско,Галя Ванката и Маряна

12
01:13.000 --> 01:15.000
КВА Е ТАЯ ГЛУПОСТ БЕеее

13
01:15.250 --> 01:17.750
един нормален петък да няма

14
01:18.750 --> 01:23.250
Все някой от някъде се изсирана метеното

15
01:25.250 --> 01:28.000
напрао няма нерви с тоя склад

16
01:29.250 --> 01:31.000
Все нещо не е наред стия шматки

17
01:31.500 --> 01:34.000
оня ден ми объркаха фактурата за Xtandi

18
01:34.750 --> 01:37.750
тва никъде го няма, не се издържа

19
01:37.500 --> 01:40.500
все грешки и все петък и пак ли Хриса се дъни

20
01:40.500 --> 01:42.750
щото не си пие хапчета

21
01:42.750 --> 01:46.250
Не ме интересува кой кво прави пак казва че аптеката е виновна

22
01:46.500 --> 01:48.790
абе Зори всички знаят че не сме ние

23
01:48.790 --> 01:52.000
Бе не ми се прави на адвокат

24
01:53.000 --> 01:54.500
ся отчета пак няма да мине

25
01:56.000 --> 01:57.750
писна ми тая Кавлакова да ни проверява

26
01:57.750 --> 02:00.500
после да ни разнася наляво и надясно кво било

27
02:00.500 --> 02:03.500
и накрая шефката да е бясна

28
02:04.500 --> 02:08.000
и като види тия лекарства който не са по каса

29
02:08.750 --> 02:13.500
няма да ги платят и Енчев ще ни разкости пак нас

30
02:14.000 --> 02:16.750
писна ми да сме виновни без вина

31
02:17.500 --> 02:21.750
Да се спасяват онкото Илиева да се оправя нали е шеф

32
02:27.000 --> 02:29.000
Няма ли един нормален ден

33
02:30.500 --> 02:34.000
то не е седмица нее две взех да се натоварвам

34
02:34.500 --> 02:36.500
искам да се разходя с Вики до мола

35
02:41.000 --> 02:42.500
Заеби тая работа

36
02:43.000 --> 02:47.500
И един път Владо да беше сготви,всичко мене чака

37
02:48.500 --> 02:53.000
и кучето е за разходка,и то завалата

38
02:54.000 --> 02:56.000
обаче с тоя отчет и проверка

39
02:56.500 --> 02:59.750
пак ще се стой до 17;00, писна ми

40
03:00.000 --> 03:02.500
и тия мойте двамата хулигани ги няма цял ден

41
03:04.750 --> 03:07.500
Споко Милче,ще и мине

42
03:14.250 --> 03:16.250
айде оправяйте се, ще станат нещата

43
03:19.250 --> 03:23.250
да взема да си попълня остатъците

44
03:25.550 --> 03:26.750
после и Оли да видя

45
03:31.500 --> 03:33.750
ще се опраеим някак си само няма се плашите

46
03:40.750 --> 03:46.250
айде Галя обличай се ,че бая схеми има и днес

47
03:46.500 --> 03:49.000
аз ще се разправям с проверката и Хриса

48
03:53.750 --> 03:56.000
ако остане време и Даракчиева ще чуя